Політика конфіденційності та захисту даних

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПФБ КРЕДИТ» поважає конфіденційність відвідувачів сайту pfbcredit.com.ua та відповідально ставиться до захисту їх особистої інформації. Саме тому було створено цю Політику конфіденційності та захисту даних (далі – Політика).

Для цілей цієї Політики ми розрізняємо поняття персональних та загальних даних.
Персональні дані – це дані про фізичну особу, яка ідентифікована, або дані, за допомогою яких вона може бути конкретно ідентифікована. Для доступу та використання сайту pfbcredit.com.ua ми не вимагаємо реєстрації або надання персональної інформації та не збираємо персональні дані у відвідувачів.
Загальні дані – інформація виключно статистичного характеру, яка сама по собі не ідентифікує конкретних фізичних або юридичних осіб, і яка залежить від входів відвідувачів на сайт. Це може бути ip-адреса, версія операційної системи та браузера, інформація про провайдера мережі інтернет тощо. Такі загальні дані отримуються нами автоматично та обробляються деперсоналізовано. Деперсоналізовані дані, що можуть збиратися, доступні тільки обмеженій кількості осіб, які мають особливі права доступу до таких систем. Ці дані зберігаються відповідно до нашої внутрішньої Політики інформаційної безпеки, публічних законів і угод. Ми не використовуємо унікальні ідентифікатори з куки-файлів та іншу інформацію з серверу, які у поєднанні з підказками, що можуть залишати загальні дані, могли б бути використані для створення ваших профілів та вашої ідентифікації. Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати додаткову інформацію щодо куки-файлів.

На сайті pfbcredit.com.ua не використовуються сторонні засоби для веб-аналітики, тому отримані загальні дані не передаються іншим організаціям.

Зміни в Політику вносяться без додаткових повідомлень. Відвідайте цю сторінку знову, щоб переглянути актуальний текст Політики.

Якщо у вас є питання щодо цього повідомлення, зв'яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Офіс компанії

39627, Україна,
Полтавська область,
місто Кременчук,
квартал 278, будинок 22-Б.

Цей сайт використовує сеансові куки-файли, що будуть автоматично видалені у кінці перегляду. Персональні дані не збираються.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту даних і Повідомленням про куки-файли.
Погодитися

Телефон, факс, email

(0536) 79-41-10
(0536) 79-41-12

office@pfb.com.ua

Режим роботи

Понеділок–четвер: з 9-00 до 18-00,
п'ятниця: з 9-00 до 16-45.
Перерва: з 13-00 до 13-45.
Вихідні: субота, неділя.
Святкові та неробочі дні.
Про перенесення робочих днів у 2020 р.

 

Шановні відвідувачі!

Для уникнення незручностей у зв’язку з запровадженням карантинних заходів, пов’язаних з поширенням хвороби, викликаної вірусом COVID-19, надаємо додаткові контактні телефони працівників для отримання консультацій щодо роботи компанії:

Управління продажів: 050 346 92 22 Юфа Юрій Аркадійович

Відділ кредитування: 097 267 86 60 Бізіна Ірина Василівна

Адміністративно-господарський відділ: 095 786 76 62 Бубнов Юрій Валерійович

Бухгалтерія: 050 302 02 21 Климович Тамара Олексіївна