Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПФБ КРЕДИТ» поважає конфіденційність відвідувачів сайту pfbcredit.com.ua та відповідально ставиться до захисту їх особистої інформації. Саме тому було створено цю Політику конфіденційності та захисту даних (далі – Політика).

Для цілей цієї Політики ми розрізняємо поняття персональних та загальних даних.
Персональні дані – це дані про фізичну особу, яка ідентифікована, або дані, за допомогою яких вона може бути конкретно ідентифікована. Для доступу та використання сайту pfbcredit.com.ua ми не вимагаємо реєстрації або надання персональної інформації та не збираємо персональні дані у відвідувачів.
Загальні дані – інформація виключно статистичного характеру, яка сама по собі не ідентифікує конкретних фізичних або юридичних осіб, і яка залежить від входів відвідувачів на сайт. Це може бути ip-адреса, версія операційної системи та браузера, інформація про провайдера мережі інтернет тощо. Такі загальні дані отримуються нами автоматично та обробляються деперсоналізовано. Деперсоналізовані дані, що можуть збиратися, доступні тільки обмеженій кількості осіб, які мають особливі права доступу до таких систем. Ці дані зберігаються відповідно до нашої внутрішньої Політики інформаційної безпеки, публічних законів і угод. Ми не використовуємо унікальні ідентифікатори з куки-файлів та іншу інформацію з серверу, які у поєднанні з підказками, що можуть залишати загальні дані, могли б бути використані для створення ваших профілів та вашої ідентифікації. Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати додаткову інформацію щодо куки-файлів.

На сайті pfbcredit.com.ua не використовуються сторонні засоби для веб-аналітики, тому отримані загальні дані не передаються іншим організаціям.

Зміни в Політику вносяться без додаткових повідомлень. Відвідайте цю сторінку знову, щоб переглянути актуальний текст Політики.

Якщо у вас є запитання щодо цього повідомлення, зв'яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Офіс компанії

39627, Україна,
Полтавська область,
місто Кременчук,
квартал 278, будинок 22-Б.

Цей сайт використовує сеансові куки-файли, що будуть автоматично видалені у кінці перегляду. Персональні дані не збираються.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту даних і Повідомленням про куки-файли.

Телефон, факс, email

(0536) 79-41-10
(0536) 79-41-12

office@pfb.com.ua

Представник у м. Київ та Київській області
(067) 405-45-91

Режим роботи

Понеділок–четвер: з 8:30 до 17:30,
п'ятниця: з 8:30 до 16:15.
Перерва: з 13:00 до 13:45.
Вихідні: субота, неділя.

Святкові та неробочі дні.