Цей сайт використовує куки-файли. Коли ви починаєте перегляд сайту, ви отримуєте повідомлення про використання куки. Якщо ви не згодні з цими умовами, то ви можете вимкнути куки-файли і використовувати сайт без них.
Ми не використовуємо унікальні ідентифікатори та іншу інформацію із серверу, які у поєднанні з підказками, що можуть залишати куки-файли, могли б бути використані для створення ваших профілів та вашої ідентифікації (персоналізації).

Що таке куки-файли?
Це невеликі текстові файли, які створюються вашим браузером під час відвідування сайту. Куки також можуть містити ваші налаштування для сайту, а також покращувати взаємодію з сайтом.
Ви можете знайти додаткову інформацію про куки-файли на сайті www.aboutcookies.org.

Які куки-файли ми використовуємо?
Цей сайт використовує сеансові куки-файли, що будуть автоматично видалені у кінці перегляду. Також використовується один постійний куки-файл з часом життя 1 добу, що зберігає вашу згоду на використання куки. Цей файл буде автоматично видалено після закінчення його терміну дії.

Якщо у вас є запитання щодо цього повідомлення, зв’яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Офіс компанії

39627, Україна,
Полтавська область,
місто Кременчук,
квартал 278, будинок 22-Б.

Цей сайт використовує сеансові куки-файли, що будуть автоматично видалені у кінці перегляду. Персональні дані не збираються.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту даних і Повідомленням про куки-файли.

Телефон, факс, email

(0536) 79-41-10
(0536) 79-41-12

office@pfb.com.ua

Представник у м. Київ та Київській області
(067) 405-45-91

Режим роботи

Понеділок–четвер: з 8:30 до 17:30,
п'ятниця: з 8:30 до 16:15.
Перерва: з 13:00 до 13:45.
Вихідні: субота, неділя.

Святкові та неробочі дні.